تاریخ انتشار بازی Resident Evil Revelations

همانطور که اطلاع دارید بازی Resident Evil Revelations در سال 2012 به صورت انحصاری برای کنسول Nintendo 3DS عرضه شد و توانست بازخورد مثبتی را بین هواداران کسب کند. به همین علت کمپانی Capcom در سال بعد این بازی را برای PC و کنسول های PS3 , Wii U و Xbox 360 نیز عرضه کرد. حالا کمپانی کپکام قصد دارد که این بازی را بعد از گذشت 4 سال برای کنسول های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت نیز عرضه کند ! همچنین گفتتنی است که مدتی پیش نیز تاریخ انتشار بازی Resident Evil Revelations برای PS4 و Xbox One رسما اعلام شد که در ادامه می توانید آن را مشاهده نمایید. 


تاریخ انتشار بازی Resident Evil Revelations برای PS4 و Xbox One

بازی Resident Evil Revelations قرار است در آخرین روز از ماه آگوست سال 2017 میلادی (مصادف با پنجشنبه 9 شهریور 1396) برای کنسول های نسل هشتمی سونی (Playstation 4) و مایکروسافت (Xbox One) عرضه شود.

گفتنی است که این نسخه قرار است با کیفیت Full HD و نرخ فریم 60 و همچنین بهبودهای گرافیکی عرضه شود. کپکام مدت هاست که نسخه های قدیمی رزیدنت اویل را برای کنسول های نسل هشتمی عرضه میکند به طوری که حتی نسخه چهارم این بازی را نیز با کیفیت Full HD برای کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه کرده است.


نظر شما در مورد بازی RE Revelations چیست ؟!

به نظر شما این بازی ارزش تجربه ی دوباره را دارد ؟!