تاریخ انتشار بازی PES 2018

سرانجام تاریخ انتشار بازی PES 2018 مشخص شد و این بازی همانند سال گذشته قرار است برای کنسول های نسل هفتمی و هشتمی و رایانه های شخصی عرضه شود. جهت اطلاعات بیشتر و مشاهده ی تاریخ انتشار در ادامه با ما همراه باشید !


تاریخ انتشار بازی PES 2018 و اطلاعات بیشتر

بازی Pro Evolution Soccer 2018 قرار است در تاریخ 12 سپتامبر سال 2017 میلادی (مصادف با 21 شهریور 1396) برای کنسول های نسل هفتمی و هشتمی سونی (Playstation 3 & Playstation 4) و مایکروسافت (Xbox 360 & Xbox One) و رایانه های شخصی مبتنی بر ویندوز عرضه شود. لازم به ذکر است هنوز خبری از عرضه ی این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس نیست (در حالیکه رقیب این عنوان یعنی فیفا بازی خود را برای کنسول Nintendo Switch نیز عرضه می کند) اما مثل اینکه امسال هم همانند سال گذشته یک نسخه موبایلی برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس از این بازی عرضه خواهد شد.

گفتنی است که دیروز نیز مشخص شد لوییس سوارز ستاره اهل اروگوئه تیم فوتبال بارسلونا برای اولین بار بر روی کاور بازی PES 2018 قرار گرفته است. اتفاقی که بین طرفداران این بازیکن و طرفداران بارسلونا بسیار خوشایند بود اما مخالفین زیادی را هم در بر داشت !


نظر شما در مورد بازی PES 2018 چیست ؟!