تریلر گیم پلی بازی Assassins Creed Origins

در جریان کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه E3 2017 دو تریلر از بازی Assassins Creed Origins منتشر شد. یک تریلر معرفی که در ابتدای کنفرانس مایکروسافت منتشر شد و دیگری تریلر گیم پلی بازی Assassins Creed Origins ! زمانی که به تریلر گیم پلی بازی نگاه می اندازیم میبینیم که بازی دچار تغییرات زیادی شده است. قابلیت های جدیدی به بازی اضافه شده و حتی نحوه ی انجام ماموریت ها نیز به کلی تغییر کرده است ! این یک خبر خوب برای طرفداران سری AC است که از تکراری شدن این بازی شکایت داشتند و دیگر این بازی را حاضر نبودند حتی تجربه کنند ! جهت مشاهده ی تریلر گیم پلی بازی Assassins Creed Origins در ادامه ی مطلب با جزیره بازی همراه باشید.


پخش آنلاین تریلر گیم پلی بازی Assassins Creed Origins

همانطور که در تریلر بالا مشاهده می کنید قابلیت های جدیدی به بازی اضافه شده است. برای مثال شما میتوانید کنترل یک عقاب را در دست بگیرید برای اینکه دید بهتری نسبت به آنچه که در پیش روی شما قرار دارد پیدا کنید ! ماموریت های متفاوت و جدیدی به بازی اضافه شده است و شما حتی مانند گلادیاتور های رومی باید بر روی شن ها و مقابل مردم به مبارزه بپردازید !

بازی Assassin’s Creed Origins قرار است در تاریخ 27 اکتبر سال 2017 میلادی برای PC و کنسول های PS4 و Xbox One عرضه شود. گفتنی است این بازی بر روی Xbox One X با کیفیت 4K اجرا خواهد شد !نظر شما در مورد بازی Assassin’s Creed Origins چیست ؟!