تاریخ انتشار بازی Assassins Creed Origins

دیشب در جریان کنفرانس شرکت مایکروسافت در نمایشگاه E3 2017 پس از به نمایش درآمدن تریلر معرفی بازی Assassins Creed Origins تاریخ انتشار این بازی نیز اعلام شد. جهت مشاهده ی تاریخ انتشار بازی Assassins Creed Origins و اطلاعات بیشتر با جزیره بازی در ادامه ی این مطلب همراه باشید !


تاریخ انتشار بازی Assassins Creed Origins اعلام شد

مثل اینکه یوبیسافت مدت هاست که بازی Assassins Creed Origins را در دست ساخت دارد چرا که پس از نمایش های این بازی در کنفرانس مایکروسافت اعلام شد که این بازی در تاریخ 27 اکتبر سال 2017 میلادی (مصادف با جمعه 5 آبان 1396) قرار است برای PC و کنسول های نسل هشتمی سونی (Playstation 4) و مایکروسافت (Xbox One) عرضه شود. یعنی چیزی حدود 4 ماه دیگر ! البته این موضوع خبر خوشی است اما می توان آن را یک خبر بد نیز بدانیم !

چرا که یوبیسافت سابقه ی خوبی در ساخت سری Assassin’s Creed ندارد و همیشه این بازی را با کوله باری از باگ ! عرضه میکند. امیدواریم که در نسخه جدید این بازی خبری از این باگ ها نباشد و حتی اگر یوبیسافت موفق به تکمیل و ترمیم این بازی نشد آن را به تاخیر بیندازد تا گیمرها مجبور نباشند آپدیت های حجیم را در آینده برای رفع باگ های بازی دریافت کنند.

جالب است بدانید داستان نسخه جدید سری Assassin’s Creed در مصر باستان جریان دارد و ما شاهد ماموریت های کاملا متفاوت و گیم پلی ای به شدت جذاب تر هستیم !


نظر شما در مورد بازی Assassins Creed Origins چیست ؟!