تریلر گیم پلی بازی FIFA 18

در جریان اولین کنفرانس مراسم E3 2017 همگان منتظر بودند تا اطلاعات و تریلر های جدیدی از بازی FIFA 18 منتشر شود. کمپانی EA نیز دیشب در جریان کنفرانس خود اولین تریلر گیم پلی بازی FIFA 18 را منتشر کرد و در ادامه به معرفی بخش داستانی بازی فیفا 18 پرداخت. در ادامه شما می توانید این تریلر را مشاهده نمایید و با اطلاعات بیشتری همراه باشید !


پخش آنلاین اولین تریلر گیم پلی بازی FIFA 18

دقیقا پنج روز پیش بود که کمپانی EA از بازی فیفا 18 رونمایی کرد و تصویر کریستیانو رونالدو ستاره ی تیم فوتبال رئال مادرید بر روی کاور این نسخه نقش بسته بود و قرار شد این بازی در 29 سپتامبر 2017 (جمعه 7 مهر 1396) برای PC و کنسول های PS3 , PS4 , Xbox 360 , Xbox One و Nintendo Switch عرضه شود. اما خب نسخه نینتندو سوییچ از موتور گرافیکی نسخه های نسل هشتمی یعنی Frostbite Engine استفاده نمی کند و همانند نسخه های نسل هفتمی فاقد بخش داستانی می باشد که این موضوع کمی دور از انتظار بود اما خب مثل اینکه حقیقت دارد !

اما به سراغ بخش داستانی فیفا 18 برویم. بخش داستانی این نسخه The Journey: Hunter Returns نام دارد که در آن شاهد حضور الکس هانتر از فیفا 17 در آن هستیم. بخش داستانی فیفا 18 تنها مختص نسخه های PC و پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان می باشد.نظر شما در مورد نسخه جدید بازی FIFA چیست ؟!