بازی فیفا 18

سرانجام کمپانی EA Sports بازی فیفا 18 را با انتشار یک تریلر رسماً معرفی کرد و در پی آن نیز تاریخ انتشار این بازی را نیز اعلام کرد. مهم ترین نکته قابل توجه در نسخه جدید بازی فیفا این است که کریستیانو رونالدو بازیکن تیم فوتبال رئال مادرید برای اولین بار بر روی کاور این بازی نقش بسته است. این اتفاق با رای گیری کاربران اتفاق افتاد و رونالدو با فاصله ی بسیار کمی از مسی پیش افتاد تا برای اولین بار تصویر او نیز بر روی کاور سری بازی های فیفا برود !


پخش آنلاین تریلر معرفی بازی FIFA 18

جالب است بدانید کمپانی EA پس از سال ها همکاری با مایکروسافت و قرار دادن محتواهای انحصاری برای Xbox One امسال از این همکاری دست کشیده است و با کمپانی سونی برای امسال به توافق رسیده است اما خب خبر خوش برای گیمرها این است که امسال محتواهای خاص فیفا انحصاری نخواهد بود و برای همه ی کاربران منتشر خواهد شد. همچنین جالب است بدانید کمپانی EA Sports دو نسخه خاص نیز از بازی فیفا 18 با نام های Ronaldo Edition و the Icon Edition عرضه خواهد کرد. همچنین بر طبق رسم هر سال کاربرانی که این بازی را پیش خرید کنند شامل امتیازات خاصی خواهند بود. برای مثال کاربرانی که این بازی را پیش خرید میکنند سه روز قبل از انتشار رسمی این بازی را می توانند تجربه کنند !

گفتنی است که بازی فیفا 18 قرار است در تاریخ 29 سپتامبر سال 2017 میلادی (مصادف با جمعه 7 مهر 1396) برای PC و کنسول های سونی (PS3 , PS4) و مایکروسافت (Xbox 360 , Xbox One) و نینتندو (Nintendo Switch) عرضه شود.نظر شما در مورد بازی فیفا 18 چیست ؟