تاریخ انتشار بازی Call of Duty WWII

حتما همه ی شما بازی Call of Duty: World at War را بخاطر دارید. عنوان بی نظیری که داستان آن در جنگ جهانی دوم اتفاق می افتاد ! متاسفانه از سال 2008 که این نسخه عرضه شد کمپانی اکتیویژن هر سال داستان و فضای سری ندای وظیفه را بیشتر به آینده میبرد و هواداران سری COD به شدت به این موضوع اعتراض داشتند.

حالا پس از گذشت حدوداً ده سال کمپانی اکتیویژن تصمیم گرفته است که دوباره به همان فضای کلاسیک جنگ جهانی دوم برگردد و به همین خاطر مدتی قبل بازی Call of Duty World War 2 معرفی کرد و حالا اطلاعات زیادی از این بازی منتشر شده است. در ادامه شما می توانید حتی تاریخ انتشار بازی Call of Duty WWII را نیز مشاهده نمایید !


تاریخ انتشار بازی Call of Duty WWII | بازگشت به جنگ جهانی دوم !

بازی Call of Duty WWII قرار است در تاریخ 3 نوامبر سال 2017 میلادی (مصادف با جمعه 12 آبان 1396) برای رایانه های ویندوزی (PC Windows) و کنسول های نسل هشتمی سونی (PS4) و مایکروسافت (Xbox One) عرضه شود !

بدون شک یکی از علل مهم تغییر سیاست اکتیویژن و بازگشت به دوران جنگ جهانی بازی Battlefield 1 می باشد که سال گذشته عرضه شد و بازخورد های نسبتا خوبی از سوی گیمرها و منتقدین داشت ! بدون شک تجربه ی بازی ندای وظیفه آن هم در نسل هشتم و در فضای جنگ جهانی دوم تجربه ی خارق العاده ای را به گیمرها هدیه خواهد داد !


نظر شما در مورد بازی Call of Duty World War 2 چیست ؟!