بازی GTA V برای اندروید و آی او اس

طی خبری که دیشب در وبسایت April Fools منتشر شد، کمپانی محبوب Rockstar اعلام کرد، هم اکنون بازی GTA V برای اندروید و آی او اس در دست توسعه قرار گرفته است ! پیش از این کمپانی راکستار برخی از بازی های نسل ششمی خود مانند مکس پین 1 و نسخه های قدیمی GTA را برای سیستم عامل های موبایل منتشر کرده بود و بسیاری از کاربران منتظر عرضه ی بازی GTA V برای سیستم عامل های موبایل بودند ! تا اینکه دیشب رسما کمپانی راکستار ساخت و توسعه ی این بازی نسل هفتمی (و البته هشتمی !) را برای پلتفرم موبایل تایید کرد !


بدون شک انتشار بازی GTA V برای اندروید و آی او اس تحولی بزرگ در زمینه بازی های سیستم عامل های موبایل است و این نوید را می دهد که در آینده بسیاری از بازی ها ضمن عرضه برای کنسول ها برای موبایل ها نیز منتشر شوند !

طبق اطلاعاتی که تهیه کننده بازی GTA V یعنی آقای لسلی بنزیه منتشر کرده است، بازی GTA V بر روی گوشی های اندرویدی با رم 3 براحتی اجرا خواهد شد و کاربران این گوشی ها هیچ مشکلی در اجرای آن نخواهد داشت. همچنین این بازی بر روی گوشی های آیفون نیز براحتی اجرا خواهد شد و کاربران سیستم عامل iOS نیز در اجرای این بازی مشکلی نخواهند داشت. گفتنی است که این بازی نیز از گیم پد های ایکس باکس و پلی استیشن نیز به خوبی پشتیبانی می کند.

آقای لسلی بنزیه در رابطه با تاریخ انتشار این بازی اعلام کرده است که تیم توسعه دهنده ی این عنوان برای سیستم عامل های موبایل در حال تلاش هستند که این بازی را در اوایل سال 2018 میلادی و یا احتمالا اواخر سال جاری میلادی عرضه کنند.


نظر شما در رابطه با عرضه بازی GTA V برای اندروید و آی او اس چیست ؟!