ترینر بازی Nier Automata

خب دوستان امروز برای شما جدیدترین نسخه از ترینر بازی Nier Automata را آماده کرده ایم. همانطور که اطلاع دارید بازی جدید Nier Automata مدتی قبل برای PC و کنسول نسل هشتمی سونی یعنی Playstation 4 عرضه شد و به شدت مورد توجه قرار گرفت و توانست تجربه ی لذت بخشی را برای گیمرها فراهم کند ! شما در ادامه میتوانید ترینر بازی Nier Automata را با لینک مستقیم از وبسایت جزیره بازی دانلود نمایید. لازم به ذکر است که ترینر بازی Nier Automata دارای 17 قابلیت مختلف همچون خون بی نهایت می باشد !


ترینر چیست؟

ترینر یک برنامه مشابه کد تقلب برای بازی است که با اجرا و استفاده از آن در بازی میتوانید بازی خود را به آسانی به اتمام برسانید. (برای استفاده از ترینر آن را اجرا کنید و سپس وارد بازی شوید و دکمه های گفته شده در محیط ترینر را بزنید !)

توجه: امکان دارد ترینر با آنتی ویروس مشکل داشته باشد ! پیشنهاد میکنیم قبل از اجرای ترینر آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید. لطفا توجه داشته باشید که فایل ترینر ویروس نیست اما چون این برنامه شبیه به کرک است آنتی ویروس با آن مشکل دارد و ممکن است آن را ویروس تشخیص دهد.اگر ترینر بازی خاصی را مد نظر دارید اعلام کنید تا فورا در سایت قرار بگیرد  :D: