تاریخ انتشار بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

سرانجام کمپانی محبوب اکتیویژن تاریخ انتشار بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy را اعلام کرد. همانطور که اطلاع دارید بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy یکی از عناوین انحصاری PS4 در سال 2017 می باشد و بدون شک یکی از مورد انتظارترین بازی های امسال خواهد بود. این بازی ساخته ی جدید کمپانی ناتی داگ نمی باشد بلکه تنها یک ریمستر از سه نسخه این بازی می باشد که وظیفه ی ساخت آن را استودیوی Vicarious Visions برعهده دارد. در ادامه با ما همراه باشید !


 تاریخ انتشار بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

کمپانی Activision قرار است ریمستر بازی Crash Bandicoot را در تاریخ 30 ژوئن سال 2017 میلادی (مصادف با جمعه 9 تیر 1396) به صورت انحصاری برای کنسول Playstation 4 با قیمتی حدودا 40 دلار عرضه کند. سه نسخه ای که در این مجموعه بازسازی شده است به ترتیب نسخه های Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot 3: Warped می باشند.

همچنین چندی پیش اسکرین شات هایی از بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy منتشر شد که بسیار قابل توجه است و تغییرات گرافیکی این عنوان را به خوبی نشان می دهد. بدون شک عنوان کراش باندیکوت یکی از خاطره انگیزترین بازی های کنسول PS1 می باشد که بازسازی آن با یک گرافیک بهتر بدون شک برای همه ی گیمرها خوشحال کننده است !


نظر شما در مورد بازی Crash Bandicoot چیست ؟!