تاریخ پخش فصل 5 سریال فرار از زندان

بدون شک خبر پخش فصل پنجم سریال فرار از زندان خیلی ها را شوکه کرد و باعث خوشحالی بسیاری از دوستداران این سریال محبوب شد. حالا شبکه Fox رسما تاریخ پخش فصل 5 سریال فرار از زندان را اعلام کرده است. در ادامه شما می توانید با اطلاعات بیشتری از فصل پنجم سریال Prison Break همراه جزیره بازی باشید !


تاریخ پخش فصل 5 سریال فرار از زندان + جزئیات و خلاصه داستان

قسمت اول فصل 5 سریال فرار از زندان قرار است در تاریخ 4 آوریل سال 2017 میلادی (مصادف با سه شنبه 15 فروردین 1396) پخش شود و از آن پس این سریال به صورت هفتگی از شبکه محبوب Fox پخش خواهد شد.

آنطور که اعلام شده است فصل پنجم سریال Prison Break از آنجا آغاز میشود که لینکلن باروز برادر مایکل اسکافیلد، از زنده بودن برادرش با خبر می شود و متوجه می شود که او در یکی از زندان های عراق است ! به همین علت لینکلن و سارا به عراق می روند تا مایکل را پیدا کنتد. (مثل اینکه سازندگان این سریال عاشق زنده کردن مردگان هستند !  :D: )

طبق گفته خانم سارا وین کالیز (بازیگر نقش سارا تانکردی) این سریال نه مورد انتظارترین سریال سال 2017 بلکه مورد انتظار ترین سریال تاریخ تلویزیون است ! همچنین جالب است بدانید که موسیقی متن فصل پنجم این سریال محبوب نیز ساخته ی رامین جوادی می باشد !


نظر شما در مورد سریال Prison Break چیست ؟!

آیا از پخش فصل جدید آن خوشحال شده اید ؟!