تاریخ انتشار بازی Battalion 1944

یکی از عناوین شوتر اول شخصی که در سال 2016 معرفی شد، بازی Battalion 1944 بود. این بازی که توسط کمپانی نه چندان آشنای Bulkhead Interactive هم اکنون در حال توسعه است قرار است امسال عرضه شود و شما را به فضای جنگ جهانی دوم ببرد ! در ادامه با اطلاعات بیشتری با جزیره بازی همراه باشید !


در ماه May جنگ جهانی دوم را با بازی Battalion 1944 تجربه کنید !

بازی Battalion 1944 قرار است در ماه May سال 2017 (زمان تقریبی به شمسی: از 11 اردیبهشت الی 10 خرداد 1396) برای رایانه های شخصی مبتنی بر ویندوز (PC Windows) و کنسول های نسل هشتمی سونی (PS4) و مایکروسافت (Xbox One) عرضه شود. طبق اطلاعاتی که از این بازی منتشر شده است، این عنوان تنها دارای بخش مولتی پلیر (چند نفره) است و تماماً آنلاین می باشد و بازیکنان در این بازی در محیط و فضای جنگ جهانی دوم با هم به مبارزه خواهند پرداخت که قطعا لحظات جذابی را برایشان رقم خواهد زد !

آنطور که کمپانی سازنده بازی گردان 1944 یعنی Bulkhead Interactive اعلام کرده است اگر آنها به بودجه ی کافی دست پیدا کنند بخش Single Player (تک نفره) را نیز برای این بازی طراحی خواهند کرد. البته همین بازی به تنهایی غنیمت بزرگی حساب می شود آن هم در زمانی که شاهد هستیم سری محبوب Call of Duty در هر نسخه بیشتر به زمان آینده میرود و از گذشته غافل می شود. که همین امر نیز موجب خشم گیمرها در این سال ها شده است. همچنین جالب است بدانید که بازی Battalion 1944 توسط موتور گرافیکی Unreal Engine 4 ساخته شده و در حال توسعه است.


نظر شما در مورد بازی Battalion 1944 چیست ؟!