تاریخ انتشار بازی Sniper Ghost Warrior 3

اگر بخاطر داشته باشید در نمایشگاه E3 2015 بود که از بازی Sniper Ghost Warrior 3 رونمایی شد و با استقبال بسیار خوب حاضرین روبرو شد. این بازی از ابتدا اعلام شده بود که قرار است در سال 2017 عرضه شود، حالا سرانجام تاریخ انتشار بازی Sniper Ghost Warrior 3 مشخص شد ! در ادامه با اطلاعات بیشتری همراه جزیره بازی باشید !


تاریخ انتشار بازی Sniper Ghost Warrior 3

بازی تک تیر انداز: شبح جنگجو 3 (Sniper: Ghost Warrior 3) که هم اکنون مراحل ساخت و تولید را می گذارند قرار است توسط کمپانی CI Games در تاریخ 4 آوریل سال 2017 میلادی (مصادف با سه شنبه 15 فروردین 1396) برای رایانه های شخصی مبتنی بر ویندوز (PC Windows) و کنسول های نسل هشتمی سونی (Playstation 4) و مایکروسافت (Xbox One) عرضه شود ! البته عده ای عقیده دارند که ممکن است این بازی با تاخیر مواجه شود اما کمپانی CI Games این وعده را داده است که بازی را به صورت کامل در تاریخ اعلام شده عرضه کند.

جالب است که بدانید نسخه قبلی این عنوان یعنی Sniper: Ghost Warrior 2 به هیچ عنوان موفق نشد نظر منتقدین و گیمرها را جلب کند. البته نسخه قبلی این سری توسط کمپانی City Interactive ساخته و توزیع شد ! به هر حال اینطور که مشخص است گیمرها نظر مثبتی نسبت به نسخه جدید این سری دارند و بی صبرانه منتظر عرضه این عنوان هیجان انگیز هستند !


نظر شما در مورد بازی Sniper Ghost Warrior 3 چیست ؟!