اولین تریلر بازی The Last of Us 2

حدس میزنم با دیدن این تیتر چه احساسی دارید ! شاید شما هم مانند من هنوز باورتان نمیشود که به این زودی ناتی داگ از شاهکار جدیدش رونمایی کرده است ! اما باور کنید این خبر واقعیت دارد ! کمپانی Naughty Dog در جریان مراسم PlayStation Experience 2016 بالاخره از نسخه دوم بازی آخرین ما رونمایی کرد و در ادامه اولین تریلر بازی The Last of us 2 را منتشر کرد.


پخش آنلاین اولین تریلر بازی The Last of Us 2

وقایع نسخه دوم بازی The Last of Us سال ها بعد از نسخه اول اتفاق می افتد. در این تریلر شما الی را میبینید که در گوشه ای نشسته و با گیتار آکوستیکی که در دست دارد شروع به نواختن و خواندن می کند !

حالا الی بزرگتر شده است و از این دنیا چیزهای جدیدی میخواهد ! او نه به دنبال زنده ماندن است نه به دنبال یک راه نجات ! بلکه او به دنبال انتقام است ! اما از چه کسی ؟! هیچکس نمی داند …

طبق گفته ی سازندگان این بازی ، شما در بازی The Last of us 2 کنترل الی را به جای جوئل در اختیار دارید ! البته این احتمال وجود دارد که همانند نسخه اول شما بتوانید در بازی در قسمت هایی کاراکتر های دیگری را نیز کنترل کنید و این احتمال وجود دارد در نسخه دوم شما در قسمت هایی به جای شخصیت جوئل نیز بازی کنید ! اما به هر حال هنوز چیزی مشخص نیست چرا که The Last of Us 2 هنوز در مراحل ابتدایی ساخت قرار دارد و باید مدت ها صبر کرد تا دید ناتی داگ چه کار خواهد کرد !نظر شما در مورد اولین تریلر بازی The Last of Us 2 چیست ؟!