بازی Call of Duty Infinite Warfare

در ساعات ابتدایی امروز کمپانی محبوب اکتیویژن از تریلر بازی Call of Duty Infinite Warfare رونمایی کرد، و اشاره هایی نیز به عنوان ریمستر شده ی ” Call of Duty 4: Modern Warfare ” کرد؛ تا اینجای کار، هردو به شگفت انگیز به نظر می آیند !


فعلاً، جزئیات اندکی از عنوان جدید، و چند نکته راجب عنوان ریمستر شده در اختیار داریم.

اکتیویژن اعلام کرده است که:

” خط داستانی بازی Call of Duty: Infinite Warfare ” شما را وارد یک داستان غنی کرده و با روایت های همه جانبه، آن را غنی تر میکند ! این بازی باعث میشود شما سختی های رهبری کردن و مسئولیت هایی که دارد را تجربه و کشف کنید و این کار، تفکرات شما را وارد بُعد جدیدی میکند. حتی بازیکنان در یکی از فلاکت بار ترین زمان های بازی، باید در نقش یه کاپیتان، کنترل سفینۀ جنگی خود رو برای مقابله با دشمنانی بی رحم، بر عهده بگیرند. این بازی همچنان محیط های خیره کننده و تا بحال دیده نشده، سلاح های جدید و قابلیت های بازیکنی خلاقانه ای را به Call of Duty معرفی خواهد کرد ! ”

در ادامه شما را دعوت میکنیم که از تریلر بازی Call of Duty Infinite Warfare دیدن کنید ! وبسایت جزیره بازی ، تریلر بازی Call of Duty Infinite Warfare را برای شما عزیزان با دو کیفیت متفاوت جهت دانلود قرار داده است. همچنین میتوانید این تریلر را به صورت آنلاین از کانال آپارات وبسایت جزیره بازی تماشا کنید !


پخش آنلاین تریلر بازی Call of Duty Infinite Warfare

جهت دانلود این تریلر شما میتوانید از لینک های مستقیم زیر استفاده نمایید !نظر شما در مورد بازی Call of Duty Infinite Warfare چیست ؟!