سال 1395 مبارک

امروز اولین روز از دفتر زیبای بهار است. دقایقی بیشتر به فرا رسیدن سال 1395 نمانده و تمام ایران برای رسیدن نوروزی دیگر لحظه شماری میکنند. تیم جزیره ی بازی فرا رسیدن این عید باستانی را به شما و خانواده ی گرامیتان تبریک می گوید.


دیگر زمان آن رسیده است تا دفتر کهنه ی سال 94 را به دور بیندازیم و دفتر جدیدی را باز کنیم ! سال 94 با تمام خوبی ها و بدی های خود تمام شد. مثل تمام روز های عمر ما انسان ها ! آرزوی ما این است در سال جدید بهترین اتفاق ها برای شما و خانواده ی گرامیتان بیفتد. خواهش ما از شما این است در زمان تحویل سال ، زمانی که بر سر سفره ی هفت سین در کنار خانواده ی خود نشسته اید ما را از دعای خیر خود محروم نکنید !


دعای تحویل سال پارسی

گشت گرداگرد مهر تابناک ایران زمین

روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین

ای تو یزدان ای تو گرداننده ی مهر و سپهر

برترینش کن برایم این زمان و این زمین


تیم جزیره بازی ، در سال 1395 برنامه های ویژه ای برای شما عزیزان تدارک دیده است که امید است با یاری شما بتوانیم به آنچه که میخواهیم دست پیدا کنیم و مثل همیشه لبخند رضایت را بر روی لبان شما ببینیم 🙂 همچنین بزرگترین عیدی ما به شما ، قالب جدید سایت است که امیدواریم از آن راضی باشید !


آرزوی گیمری !!!

شما میتوانید با استفاده از بخش نظرات سایت آرزوی گیمری خود در سال 1395 را با دوستانتان به اشتراک بگذارید ! خواهش میکنم از اینکار به هیچ عنوان منصرف نشوید و حتما با اشتراک گذاری این صفحه دوستانتان را به اینکار تشویق کنید  :rose:


تیم جزیره ی بازی | 1 فروردین سال 1395