دانلود ترینر بازی Far Cry Primal

همانطور که اطلاع دارید بازی Far Cry Primal در تاریخ 1 مارس 2016 سرانجام برای پلتفرم PC منتشر شد. امروز ما برای شما ترینر بازی Far Cry Primal را آماده کرده ایم. تا کنون ترینر های مختلفی برای این بازی منتشر شده است که ما کاملترین آن را برای شما آماده کرده ایم.

ترینری که وبسایت جزیره بازی برای شما آماده کرده است مربوط به گروه LinGon می باشد و بیش از 18 قابلیت مختلف به شما ارائه میدهد. در ادامه ی همین مطلب شما میتوانید این ترینر را دانلود کنید و با اجرای آن از بازی خود لذت ببرید !


ترینر چیست؟

ترینر یک برنامه ی کد تقلب برای بازی است که با اجرا و استفاده از آن در بازی میتوانید بازی خود را به آسانی به اتمام برسانید.

توجه: امکان دارد ترینر با آنتی ویروس شما مشکل داشته باشد ! پس به همین علت پیشنهاد میکنیم قبل از اجرای ترینر آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید. توجه داشته باشید فایل ترینر ویروس نیست اما چون این برنامه شبیه به کرک است آنتی ویروس با آن مشکل دارد و ممکن است آن را ویروس تشخیص دهد.

لازم به ذکر است که بازی Far Cry Primal تنها بر روی ویندوز های 64 بیتی اجرا میشود ، پس به همین خاطر این ترینر نیز بر روی ویندوز های 32 بیتی اجرا نخواهد شد.اگر ترینر بازی خاصی را مد نظر دارید اعلام کنید تا فورا در سایت قرار بگیرد wp-monalisa icon