ترینر بازی Quantum Break

همانطور که میدانید بارها سازندگان بازی Quantum Break اعلام کردند که این بازی برای PC منتشر نخواهد شد و تنها در انحصار کنسول Xbox One است. اما امروز طی خبری که در وبسایت GameSpot منتشر شد ، مشخص شد که بازی Quantum Break برای PC تایید شده است و قرار است به طور همزمان با نسخه کنسولی عرضه شود !


بازی Quantum Break برای PC رسما تایید شد !

امروز کمپانی Remedy Entertainment سازنده ی بازی ” کوآنتوم بریک ” اعلام کرد که این بازی برای پلتفرم PC نیز در حال توسعه است و قرار است به طور همزمان با نسخه ایکس باکس وان ، یعنی در تاریخ 5 آوریل سال 2016 (مصادف با سه شنبه 17 فروردین 1394) عرضه شود. همچنین برای کسانی که نسخه دیجیتالی این بازی را برای Xbox One خریداری کرده اند این شرکت یک نسخه رایگان از نسخه ویندوز 10 را ارائه خواهد داد.

مسلما تایید شدن این بازی برای پلتفرم PC یکی از خوشحال کننده ترین اخباری بود که PC گیمرها میتوانستند در این ماه بشنوند ! پیش از این نیز برخی از عناوین کنسول Xbox One که در انحصار این کنسول بودند برای PC تایید شدند و این اتفاق جدیدی نیست ، اما خب مسلما این اتفاق تنها برای برخی از بازی ها خواهد افتاد ! برای مثال واقعا بعید به نظر میرسد که یک بازی مثل Halo 5 از انحصار ایکس باکس وان خارج شود و برای PC نیز عرضه شود !


 

نظر شما در مورد Quantum Break چیست ؟!