تاریخ انتشار قسمت آخر بازی تاج و تخت

سرانجام کمپانی Telltale Games تاریخ انتشار قسمت آخر بازی تاج و تخت را اعلام کرد. اپیزود ششم بازی Game of Thrones قرار است در ماه نوامبر برای علاقمندان عرضه شود. قسمت پنجم بازی GOT حدودا سه ماه قبل عرضه شد و حالا بعد از چندین ماه قرار است قسمت ششم این عنوان عرضه شود !


تاریخ انتشار قسمت آخر بازی تاج و تخت

قسمت آخر بازی تاج و تخت که The Ice Dragon نام دارد قرار است در تاریخ 17 نوامبر 2015 مصادف با سه شنبه 26 آبان 1394 برای پلتفرم های Android , iOS , Microsoft Windows , OS X , Playstation 3 , Playstation 4 , Xbox 360 , Xbox One عرضه شود !

همچنین در حال حاضر قسمت اول بازی Game of Thrones به صورت رایگان برای کنسول ها و دستگاه های تلفن همراه موجود است. متاسفانه PC گیمرها از این قائده مستثنی هستند و آنها میتوانند کل شش قسمت این بازی را در یک بسته با قیمت £22.99 خریداری کنند. گفتنی است اپیزود اول این عنوان در سال 2014 عرضه شد و هم اکنون یکسال از عرضه ی قسمت اول این بازی گذشته است ! با عرضه ی قسمت ششم این عنوان ، پرونده ی این بازی بسته خواهد شد و کسانی هم که تا کنون صبر کرده اند تا تمام اپیزود های این بازی عرضه شود و سپس به تجربه ی این عنوان بپردازند میتوانند که این بازی را تهیه کنند و از آن لذت ببرند !


نظر شما در مورد بازی Game of Thrones چیست ؟!