با سلام خدمت دوستداران و همراهان همیشگی وبسایت جزیره بازی ! با افتخار اولین سالگرد سایت را به شما علاقه مندان سایت جزیره بازی تبریک عرض میکنیم.


انگار همین دیروز بود که تصمیم گرفتم جزیره بازی را راه اندازی کنم ! هنوز باورم نمیشود که یکسال گذشت و وبسایت حالا یکساله شده است ! در طول این یکسال ما هر لحظه با مشکلات و سختی های زیادی روبرو بودیم. خوشبختانه تا کنون وبسایت ما پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است. هر چند که همیشه سعی کردیم بهترین خود را به شما علاقه مندان ارائه کنیم اما در طول این راه سختی ها و مشکلات زیادی برای ما بوجود آمد که نتوانستیم آنطور که میخواستیم ظاهر شویم.

لازم میدانم که از افرادی که در طول این یکسال به وبسایت ما کمک کرده اند تشکر و قدردانی کنم. دوستانی همچون آقایان امیرحسین روحانی (اسپانسر وبسایت) ، رضا مهدیان ، امیر مستجابی ، علیرضا اختری ، مبین احمدی ، سجاد قاسم زاده ، مهدی اسلام زاده ، حامد فلاح و … در طول این یکسال به ما کمک های ویژه ای کرده اند. از همین جا دستشان را به گرمی میفشاریم و از آنها تشکر میکنیم.

با یاری خداوند بزرگ قصد داریم که امکانات وبسایت را روز به روز گسترش دهیم. شما به زودی شاهد امکاناتی همچون : انجمن ، جامعه مجازی ، فروشگاه اینترنتی و … خواهید بود. دیگر سخنی ندارم جز اینکه از شما تقاضا کنم برای موفقیت و پیشرفت وبسایت خودتان دعا کنید !


حسین شیرین زاده

مدیریت وبسایت جزیره بازی