همانطور که میدانید بازی Dishonored 2 به تازگی در کنفرانس بتزدا در E3 معرفی شده و با نمایش خیره کننده ی خود ، مورد استقبال بسیاری از گیمران قرار گرفته است. حال اطلاعات مهمی از گیم پلی و داستان این بازی منتشر شده که شما را به مطالعه ی آن در ادامه مطلب دعوت میکنم.


اطلاعات گیم پلی:

شما میتوانید با استفاده از دو شخصیت Emily Kaldwin یا CORVO Attano -که هردو قاتلی قدتمند هستند و ویژگی ها فراطبیعی و سلاح و ابزار متفاوتی دارند- به کاوش در جهان این بازی بپردازید و به جنگ با دشمنانتان بروید و همراه با بی رحمی و در خاموشی آن ها را سلاخی کنید !

با ترکیب سلاح های خود بصورت خلاقانه و به هر شکلی که دوست داشتید به نبرد با دشمنتان بپردازد. در آشکار ، در پنهانی یا حتی وحشیانه !  شما میتوانید برای رسیدن به اهدافتان راه های زیرکانه ای را کشف کنید. شما میتوانید به هر شکل ممکن که دوست دارید ماموریت هایتان را پیش ببرید.


 

داستان بازی Dishonored 2:

قرار است داستان Dishonored 2 پانزده سال پس شکست لورد Regent به وقوع بپیوندد.فردی غاصب تاج و تخت را از Emily Kaldwin در میاورد و جزیره بازی وضعیت نامتعادلی به خود میگیرد.اوضاع شهر ساحلی درون بازی نا امن میشود و Emily Kaldwin یا CORVO Attano به آنجا بازمیگردند و به مبارزه با ظلم میپردازند تا قدرت این شهر را بازپس گیرند و سرنوشت آنرا تغییر دهند.


نظر شما در مورد بازی Dishonored 2 چیست؟!