سرانجام کنفرانس Bethesda به پایان رسید. بازی Doom قطعا یکی از پرهیجان ترین نمایش ها را در این کنفرانس داشت. حال به برخی از جزئیات گیمپلی این بازی می پردازیم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.


پس از حضور Marty Stratton ، تهیه کننده اجرایی این بازی بطور رسمی معرفی شد.  آقای Marty Stratton درباره Doom میگوید که این بازی بر پایه سه چیز خواهد بود: موجودات شیطانی،اسلحه های بزرگ و گیمپلی فوق العاده سریع ! همین کافی بود تا هواداران ابراز خوشحالی کنند. پس از آن نمایشی از گیم پلی بازی شروع شد. بتزدا یک تریلر مونتاژ شده از بخش چند نفره را نیز اجرا میکند. آنها تاکید میکنند که این گیمپلی نهایی بازی نیست و قابلیت های جدیدی در زمان انتشار به آن اضافه خواهد شد.

پس از نمایش بخش چند نفره نوبت به بخش داستانی یا همان تک نفره میرسد.مبارزات فوق العاده جذاب است و با وجود تفنگ های عجیب و غریب لذت آن دو چندان برابر میشود.با تماشا گیمپلی این بازی به یاد بازی Gears of War خواهید افتاد و شما در یک دنیای جهنمی زندانی هستید. دشمنان قلب شما را تیکه تیکه میکنند و از آن تغذیه میکنند. با وجود چنین صحنه ای باید قبول کرد بازی از صحنه های خشنی بهره میبرد و هیجان را میتوان در آن حس کرد !


بازی DOOM در بهار 2016 عرضه خواهد شد