اگر شما جزو افرادی باشید که با سیستم عامل اندروید سر و کار داشته اید حتما تا به الآن کلمه روت را شنیده اید ! در حال حاضر بعلت محدودیت هایی که سیستم عامل اندروید دارد بسیاری از افراد برای رفع این محدودیت ها دست به روت زدن دستگاه خود میزنند. البته لازم به ذکر است که روت کردن مزایا و معایبی دارد که توضیح آن در این مقاله نمی گنجد. پس بهتر است قبل از اینکه این مقاله را مطالعه کنید در مورد روت گوشی اطلاعات کسب کنید. خب اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که علاقه دارید که گوشی خود را روت کنید و نمیدانید که این کار را چطور انجام دهید حتما این مقاله را مطالعه نمایید !


Kingo Root

Kingo Root

توجه: در این آموزش برای روت کردن گوشی ما از برنامه ای به نام Kingo Root بهره برده ایم و شما میتوانید این برنامه را که در همین پست قرار داده شده است دانلود نمایید. گفتنی است برای روت کردن گوشی خود ، شما باید اول این برنامه را بر روی کامپیوتر ویندوزی خود نصب کنید و پس از آن آموزش را به صورت مرحله به مرحله دنبال کنید !


 

آموزش تصویری روت گوشی اندروید


آموزش روت اندروید - مرحله اول

آموزش روت اندروید – مرحله اول

در اولین مرحله باید کابل USB را که به PC متصل است را به دستگاه اندرویدی خود متصل نمایید


آموزش روت اندروید - مرحله دوم

آموزش روت اندروید – مرحله دوم

در مرحله ی دوم باید صبر کنید تا تمامی درایورهای گوشی شما شناسایی شود.


آموزش روت اندروید - مرحله سوم

آموزش روت اندروید – مرحله سوم

در مرحله سوم شما باید نسخه اندروید خود (به عنوان مثال 4.2.2) را انتخاب کنید و پس از آن مراحل را مطابق تصویر بالا انجام دهید !


آموزش روت اندروید - مرحله چهارم

آموزش روت اندروید – مرحله چهارم

هر چند که بعید میدانم توضیحات ذکر شده را بخوانید ! اما اگر اینکار را کردید پس از آن بر روی گزینه ROOT کلیک کنید تا بریم به مرحله ی آخر !


آموزش روت اندروید - مرحله پنجم - آخر

آموزش روت اندروید – مرحله پنجم – آخر

خب پس از اینکه در مرحله ی چهارم بر روی گزینه روت کلیک کردید گوشی شما به حالت روت شدن خواهد رفت تا زمانی که به صورت کامل روت شود شما باید صبر کنید ! این امکان وجود دارد که این عملیات 20 دقیقه نیز طول بکشد ! پس صبور باشید ! خب پس از اینکه این مرحله تمام شد گوشی شما با موفقیت روت شده است ! به همین راحتی ! به همین خوشمزگی  :whistle:نویسنده مقاله: امیرحسین روحانی

کپی برداری بدون ذکر منبع شرعا حرام می باشد !

سوالات خود را در قسمت نظرات مطرح کنید …!