امروز بر اساس خبر و شایعه هایی بر اساس نام تجاری جدیدی که سونی ثبت کرده احتمال میرفت که سونی مدل جدیدی از کنسول همراه خود (PS VITA 3000) را معرفی کند اما گویا این خبر تنها شایعه ای بیش نبوده است.

همانطور که احتمالا خبر دارید در ثبت این نام تجاری سونی از عنوان “دستگاه قابل حمل بازی با صفحه LCD” استفاده کرده که طبیعتا برگرداندن OLED به LCD قطعا کار مسخره و غیرقابل درکی مباشد که از سونی قطعا بعید خواهدبود ! درست است نامی در بین اختراعات تجاری ثبت شده اما اصولا کلمه “位置商標” در بین کلمه های تجاری با نام “زنگ اول” یاد شده که به معنای یک علامت تجاری موقعیتی میباشد که در مورد طراحی جدیدی نیست؛ در واقع اشاره به یک عنصر جدید در یک محصول دارد که احتمال میرود سونی عنصر های جدیدی را به کنسول دستی خود اضافه کند.

همچنین سونی طرحی دیگر با عنوان “زنگ دوم” ثبت کرد که با شماره ثبت “2015-30226” نشان دهنده یک کنترلر جدید DualShock میباشد.


در شایعه ها و به خصوص در توییتر،خصوصیاتی از جمله ساپورت HDMI ، افزوده شدن دو دکمه و ساپورت بیشتر بازی های PS4 از جمله شایعاتی بودند که در بین کاربران میچرخیدند. شما میتوانید طرحی از تغییراتی که در مدل PS VITA 3000 به عنوان شایعه منتشر شده بود را در عکس زیر مشاهده کنید:


 

نظر خود را پیرامون این مطلب با ما به اشتراک بگذارید …!