بدون شک یکی از برترین بازی هایی که در شبکه ی PSN عرضه شده است ، بازی Journey می باشد. این بازی برای اولین بار در سال 2012 برای کنسول PS3 به صورت انحصاری عرضه شد و توانست از بسیاری از وبسایت ها نمره ی کامل را دریافت کند. گفتنی است این بازی به قدری خوب ظاهر شد که توانست در نهایت از وبسایت Metacritic به متای 92 دست پیدا کند.


مدت ها بود که دارندگان کنسول PS4 از سازندگان بازی Journey تقاضا داشتند که این بازی بر روی این کنسول نیز عرضه شود که صحبت هایی در این مورد شد. طی خبری که امشب وبسایت Dualshockers منتشر کرد ، سازندگان این بازی اعلام کردند که این بازی به کنسول PS4 نیز خواهد آمد ! بدون شک خبر خوشحال کننده ای برای دارندگان Playstation 4 می باشد. همچنین صحبت هایی در رابطه با عرضه ی این عنوان در یک بسته که حاوی دو بازی دیگر می باشد نیز شده است ! احتمالا این بسته شامل بازی های FlOw و Flower می باشد.

نسخه PS4 بازی Journey چه تفاوتی با نسخه PS3 دارد؟!

تنها تفاوت نسخه پلی استیشن 4 با نسخه پلی استیشن 3 بازی Journey در رزولوشن و نرخ فریم آن می باشد. در نسخه PS4 این بازی با رزولوشن 1080p و نرخ فریم 60 عرضه خواهد شد. در موارد دیگر این بازی هیچ تفاوتی با نسخه ی PS3 ندارد.


 

نظر شما در مورد بازی Journey چیست؟!