دیروز گروه 3DM توانست سرانجام بازی GTA V را کرک کند تا بسیاری از PC گیمرهای دنیا بتوانند این بازی زیبا را تجربه کنند ! برای استفاده از این کرک باید اولین آپدیت بازی GTA V را که راکستار در روز اول عرضه بازی منتشر کرد را داشته باشید ! پس اگر شما تنها بازی را دارید و به Update 1 و کرک این بازی دسترسی ندارید میتوانید در ادامه ی این مطلب کرک و آپدیت بازی GTA V را با هم در یک فایل زیپ دانلود کنید !


اگر شما آپدیت بازی را دارید و به کرک دسترسی ندارید به لینک زیر مراجعه نمایید

دانلود کرک بازی GTA V به صورت جداگانه


نحوه ی استفاده از کرک و آپدیت بازی GTA V

Grand Theft Auto V Crack V2-3DM | Update 1

برای استفاده از این کرک و آپدیت ابتدا باید پس از دانلود فایل زیپ آن را با استفاده از نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید. پس از اینکار شما یک پوشه به نام ” GTA V Update and Crack ” خواهید داشت. وارد پوشه شوید و محتویات پوشه ی ” Installers ” را نصب کنید. پس از اینکار محتویات دو پوشه ی ” Update ” و ” Crack V2 ” را در محل نصب بازی کپی نمایید. کار تمام است ! بازی را اجرا کنید و از آن لذت ببرید  😉

گفتنی است کرکی که برای شما آماده شده است دومین ورژن کرک منتشر شده از سوی 3DM می باشد که برعکس نسخه ی اول امکان اجرا بر روی ویندوز 8 و بالاتر را نیز فراهم میکند. همچنین جا دارد از وبسایت brouz نیز تشکر کنیم.

نکته مهم: قبل از اجرای بازی و کپی کردن کرک آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید 

اگر پرسشی در مورد کرک و آپدیت بازی GTA V داشتید در بخش نظرات مطرح کنید …!