همانطور که اطلاع دارید بازی GTA 5 بعد از چندین سال برای PC سرانجام منتشر شد ! کمپانی راکستار طبق سنت دیرینه ی خود در بازی GTA V رمز هایی را قرار داده است که زدن آن با استفاده از کیبورد میتوانید ویژگی های زیادی در بازی داشته باشید ! اما خب هر کسی حوصله ی زدن این کد ها را ندارد و بیشتر افراد ترجیح میدهند اینکار را با استفاده از ترینر انجام دهند ! به همین دلیل ما برای شما ترینر بازی GTA V را آماده کردیم و شما میتوانید این ترینر را در ادامه ی مطلب دانلود کنید …!

این ترینر 9 ویژگی منحصر به فرد به شما میدهد همانند: خون بی نهایت ، تیر بی نهایت ، پول بی نهایت ، اکسیژن بی نهایت و … ! گفتنی است هیچکدام از کسانی که بازی GTA V را در کنسول ها تهیه کرده اند از رمز پول بی نهایت برخورد نیستند اما دارندگان نسخه PC به لطف ترینر هایی که عرضه میشود از این ویژگی نیز برخوردار هستند !


ترینر چیست؟

ترینر یک برنامه ی کد تقلب برای بازی است که با اجرا و استفاده از آن در بازی میتوانید بازی خود را به آسانی به اتمام برسانید.

توجه: امکان دارد ترینر با آنتی ویروس شما مشکل داشته باشد ! پس به همین علت پیشنهاد میکنیم قبل از اجرای ترینر آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید. توجه داشته باشید فایل ترینر ویروس نیست اما چون این برنامه شبیه به کرک است آنتی ویروس با آن مشکل دارد و ممکن است آن را ویروس تشخیص دهد.


 

تصویر ترینر بازی GTA V | نسخه Fling V1.0

Grand Theft Auto V v1.0 Plus 10 Trainer

Grand Theft Auto V v1.0 Plus 10 Trainer


 


 

اگر ترینر بازی خاصی را مد نظر دارید اعلام کنید تا فورا در سایت قرار بگیرد ;)