اگر نسخه های قبلی بازی GTA را در PC بازی کرده باشید ، حتما به یاد دارید در آن نسخه ها میتوانستید فایل های موسیقی خود را در بازی اجرا کنید و یک ایستگاه رادیویی اختصاصی برای خودتان در بازی داشته باشید ! خب خوشبختانه GTA V نیز از این قائده مستثنا نیست و راکستار همچنان این سنت را در PC حفظ کرده است !


چگونه آهنگ های خود را در بازی GTA V اجرا کنیم؟!

در سیستم کامپیوتری شما پس از نصب بازی GTA V یک پوشه در داخل Documents ایجاد میشود. در پوشه ی Documents یک پوشه به نام Rockstar Games وجود دارد که شما باید وارد آن شوید و پس از اینکار وارد پوشه ی GTA V شوید. پس از اینکه وارد پوشه ی GTA V شدید پوشه ای با نام User Music مشاهده میکنید که در آنجا باید موزیک های خود را که با فرمت MP3 هستند در آنجا کپی کنید.

مسیر زیر را برای رفتن به پوشه ی User Music باید طی کنید:

C:\Users\YOUR USERNAME\Documents\Rockstar Games\GTA V\User Music

پس از اینکه آهنگ های خود را در پوشه ی User Music کپی کردید ، نوبت این است که بازی GTA V را در PC خود اجرا کنید. پس از اینکه بازی اجرا کردید باید به منوی تنظیمات بروید و به بخش Audio بروید. پس از اینکه وارد قسمت Audio شدید گزینه ای با نام انجام اسکن سریع موسیقی (Perform Quick Scan for Music) یا انجام اسکن کامل برای موسیقی (Perform Full Scan for Music) مشاهده میکنید. همچنین در آنجا گزینه ای به نام Self Radio Mode وجود دارد که شما میتوانید احتمالا با استفاده از آن ترتیب موسیقی هایی که پخش میشود را مشخص کنید.


پس از تاخیر های متعدد سرانجام GTA V چند روزی است که برای PC گیمرها در دسترس قرار گرفته است. نسخه PC از گرافیک بالاتر ، موسیقی های جدیدتر و یک ویرایشگر ویدئویی قدرتمند برخوردار است. مطلبی که در بالا مشاهده میکنید از وبسایت Gamespot تهیه و ترجمه شده است.


کپی برداری بدون ذکر منبع شرعا حرام می باشد

منبع: جزیره بازی