دیشب وبسایت gamingbolt خبری در رابطه با جزئیات تنظیمات گرافیکی GTA V در PC را منتشر کرد. در این رابطه 4 تصویر از تنظیمات گرافیکی GTA V در PC منتشر شده است که جزئیات تنظیمات را نشان میدهد. زمانی که به این تصاویر نگاه میکنیم میبینیم که راکستار به بهترین شکل ممکن تنظیمات را قرار داده است تا بازیکنان براحتی بتوانند بازی را با سیستم خود بهینه کنند و در بهترین حالت از آن لذت ببرند.


زمانی که به تنظیمات گرافیکی نگاهی میندازیم متوجه میشویم که تقریبا کل بازی را میتوانیم بهینه سازی کنیم ! تنظیماتی همانند سایه های بلند ، سایه های با وضوع بالا و … در این تنظیمات وجود دارند. اگر شما تنظیمات را مطابق با سیستم خود بهینه سازی کنید میتوانید بازی GTA V را در PC خود بدون هیچ مشکلی اجرا کنید و بهترین نرخ فریم را نیز داشته باشید.


تصاویر تنظیمات گرافیکی GTA V در PC

جهت مشاهده در سایز اصلی بر روی تصاویر کلیک کنید

GTA-V-PC-Settings

GTA-V-PC-Settings-2

GTA-V-PC-Settings-3

GTA-V-PC-Settings-4


عنوان GTA 5 در سال 2013 اولین بار برای کنسول های نسل هفتمی عرضه شد. پس از عرضه ی کنسول های نسل هشتمی این بازی با گرافیکی بالاتر برای PS4 و XBOX ONE نیز عرضه شد. اما از همان اول PC گیمرها از این بازی محروم بودند تا اینکه پس از درخواست های زیاد راکستار بعد از عرضه ی نسخه نسل هشتمی اعلام کرد که نسخه PC بازی GTA V در حال ساخت می باشد و گرافیک کاملا برتری حتی نسبت به نسخه ی نسل هشتمی دارد. همچنین ویژگی های جدیدی نسخه ی PC دارد که نسخه ی کنسولی از آن ها محروم است. بازی GTA V در کمتر از چند روز دیگر در تاریخ 14 آوریل برای PC منتشر میشود.