طی خبری که در وبسایت allgamesbeta منتشر شد ، مدتی قبل کمپانی یوبیسافت سه گانه Assassins Creed Chronicles را معرفی کرد. این سه گانه در سه کشور هند ، چین و روسیه دنبال میشود. اولین قسمت از این سه گانه در کشور چین دنبال میشود و کاراکتر اصلی آن یک زن است برای PC Windows ، PS4 و XBOX ONE در دسترس قرار میگیرد. این قسمت با نام Assassin’s Creed Chronicles: China منتشر خواهد شد.


این بازی یک عنوان دو و نیم بعدی می باشد و شما را راهی سفری جذاب به سه تمدن متفاوت در دوره های زمانی متفاوت میکند. قسمت اول که مربوط به کشور چین می باشد در ارتباط با آغاز و سقوط امپراطوری مینگ می باشد. قسمت دوم که مربوط به کشور هند می باشد مربوط به امپراطوری سیک می باشد و جنگ هایی که در طول تاریخ در کشور هند رخ داده است. قسمت سوم که مربوط به کشور روسیه می باشد مربوط به اتفاقاتی که پس از انقلاب اکتبر رخ میدهد می باشد. هر قسمت داستان و محیط های متفاوت و جذابی دارد. اما تمامی این قسمت ها به طرز عجیبی به هم ارتباط دارند. بازی همچنان ویژگی هایی که در قسمت های قبلی سری AC وجود داشته است را حفظ کرده است. در این بازی شما همچنان مخفی کاری های جذاب این سری را مشاهده خواهید کرد.


قسمت اول | Assassins Creed Chronicles: China

قسمت اول که با نام Assassin’s Creed Chronicles: China عرضه میشود در مورد آغاز و سقوط سلسله ی مینگ می باشد. داستان این قسمت در سال 1526 میلادی پیگیری میشود. شما در این قسمت محیط های جذابی از کشور چین را مشاهده میکنید. کاراکتر این قسمت برخلاف قسمت های دیگر یک زن است.

بازی Assassins Creed Chronicles: China در تاریخ 22 آوریل 2015 مصادف با چهارشنبه ، 2 اردیبهشت 1394 برای کنسول های نسل هشتمی PS4 و XBOX ONE عرضه میشود. همچنین نسخه ی PC Windows این بازی در همین روز عرضه میشود.


 

قسمت دوم | Assassins Creed Chronicles: India

قسمت دوم که با نام Assassin’s Creed Chronicles: India عرضه میشود در مورد تنش ها و اتفاقاتی که در هندوستان ، زمانی که امپراطوری سیک در سال 1841 بر این کشور حاکم بود می باشد. داستان این قسمت بسیار جذاب است و بسیار شما را درگیر خود میکند.

تاریخ انتشار این قسمت هنوز اعلام نشده است اما چیزی که مسلم است این بازی همانند نسخه ی اول برای پلتفرم های PC Windows ، XBOX ONE و PS4 عرضه میشود.


 

قسمت سوم | Assassins Creed Chronicles: Russia

قسمت سوم که با نام Assassin’s Creed Chronicles: Russia عرضه میشود ، داستانش بیشتر از تمام نسخه های این سه گانه به زمان حال نزدیک است. داستان قسمت سوم در کشور روسیه در تاریخ 1918 رخ میدهد. قسمت سوم در ارتباط با انقلاب سرخ اکتبر روسیه می باشد و شما ماموریت های خطرناکی را در بازی به عهده دارید.

این قسمت پس از عرضه ی نسخه ی دوم برای پلتفرم های PC Windows , PS4 و XBOX ONE عرضه میشود.


 

نظر شما در مورد سه گانه Assassins Creed Chronicles چیست؟!