یکی از هنرمندان ایرانی به نام ” سجاد قاسم زاده ” چندی پیش با اینجانب مدیر وبسایت ” جزیره بازی ” تماسی داشتند و از من تقاضا کردند که طرح هایی که از بازی های معروف کشیده اند را در وبسایت قرار بدهم. بنده طراحی های ایشان را نگاه کردم و واقعا از طراحی های زیبای ایشان لذت بردم. آقای قاسم زاده اعلام کردند که یکی از بازدیدکنندگان ثابت وبسایت ما هستند و حتی طرح لوگوی سایت ما را نیز کشیده اند. (تصویر بالا) بنده از همکلام شدن با ایشان بسیار خرسند شدم و تصمیم گرفتم تمامی طراحی هایی که ایشان تا به امروز از بازی های معروف کشیده اند را در وبسایت قرار بدهم تا به نوعی از ایشان تشکر کرده باشم. پیشنهاد میکنم حتما از طراحی های جناب آقای ” سجاد قاسم زاده “‌ در ادامه ی مطلب دیدن کنید.

در انتها شما میتوانید مصاحبه کوتاهی که با آقای سجاد قاسم زاده کرده ایم را مطالعه نمایید !


طراحی های آقای سجاد قاسم زاده – هنرمند ایرانی از بازی های معروف

جهت مشاهده در سایز اصلی بر روی تصاویر کلیک کنید


طراحی کاور بازی Bloodborne با استفاده از خودکار

BloodBorne-Ps4


طراحی کاور بازی Shank با استفاده از مداد

Shank-Cover


طراحی کاور بازی GTA Vice City Stories

Cover GTA Vice City Stories


طراحی کاور بازی Assassins Creed Brotherhood

Assassins Creed BrotherHood Cover


طراحی کاور بازی Assassins Creed Black Flag

Cover Assassins Creed Black Flag


طراحی کاور بازی Assassins Creed III

Cover Assassins Creed 3


مصاحبه مدیریت وبسایت جزیره بازی با آقای سجاد قاسم زاده

  • میشه خودتون رو معرفی کنید؟!

بنده سجاد قاسم زاده هستم. اهل تبریز و 17 سال سن دارم.

  • در حال حاضر در چه رشته ای مشغول به تحصیل هستید؟

بنده در حال حاضر در رشته ی طراحی گرافیک مشغول به تحصیل هستم.

  • از کی شروع به طراحی کردید؟!

بنده از سن 5 سالگی شروع به طراحی کردم . از سن 10 سالگی تا 14 سالگی به کلاس طراحی رفتم و در واقع از 14 سالگی به صورت حرفه ای میتوانستم طراحی کنم.

  • چطور شد که به طراحی علاقه مند شدید؟

در حقیقت بنده از کودکی علاقه داشتم تا چیزی که در ذهنم دارم را بر روی کاغذ بکشم و همین باعث شد که بنده به طراحی علاقه پیدا کنم. چون میتوانستم هر چیزی که در ذهنم می آمد را به روی کاغذ بیاورم و از اینکار لذت بسیاری میبردم.

  • چطور شد که به دنیای گیم علاقه مند شدید؟!

بنده در کودکی اصلا به گیم علاقه ای نداشتم. اولین بازی ای که بنده انجام دادم Assassins Creed Revelations بود. در واقع این بازی باعث شد تا بنده بیشتر از هر زمان دیگری به گیم علاقه مند شوم. این بازی باعث شد که بنده با سری بازی AC نیز آشنا شوم و این آشنایی باعث شد تا بنده بیشتر از هر بازی دیگری به سری بازی Assassins Creed علاقه داشته باشم. در حال حاضر نیز میتوانم به جرئت بگویم که یک گیمر حرفه ای هستم !

  • دوست دارید در آینده چکاره شوید؟!

حالا که من یک گیمر حرفه ای هستم و یک طراح خوب (تعریف از خود نباشد !) علاقه دارم که به یک طراح گرافیکی بازی های ایرانی تبدیل بشوم. در واقع میخواهم از هنری که از کودکی بدست بیاورم یک تجارت برای خود دست و پا کنم و خدمت کوچکی به جامعه ی گیمرهای ایرانی بکنم.

  • کلام آخر؟

از مصاحبه ای که با شما انجام دادم بسیار خوشحال شدم. برای شما و وبسایت خوبتان بهترین ها را آرزومندم ! امیدوارم بنده بتوانم از طریق هنری که بدست آورده ام به جامعه ی گیمرهای ایرانی خدمت کوچکی بکنم و باعث پیشرفت صنعت گیم در کشور عزیزم شوم.


 

این مطلب اختصاصی وبسایت جزیره بازی می باشد

کپی برداری از این مطلب بدون ذکر منبع شرعا حرام می باشد.