کمپانی برادران وارنر به وبسایت VG247 اعلام کرده است که بازی Batman: Arkham Knight در کشور بریتانیا تنها به صورت دیجیتالی برای PC Windows عرضه خواهد شد. بازی Batman: Arkham Knight در آمریکای شمالی و اروپا به صورت دیجیتالی و فیزیکی برای PC Windows و کنسول های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت (PS4 و XBOX ONE) عرضه خواهد شد.


کمپانی Warner Bros در پیامی اعلام کرده است:

نسخه PC تنها به صورت دیجیتالی در بریتانیا عرضه خواهد شد.

اولین بار در اوایل این هفته یکی از فروشگاه ها به نام ShopTo اعلام کرد که مطلع است که این بازی به صورت فیزیکی عرضه نمیشود. به هر حال همین که سازندگان این بازی اعلام کردند که این بازی به صورت فیزیکی در انگلستان منتشر نمیشود گواه بر این مسئله است که این فروشگاه با استفاده از منابع آگاهی این سخن را اعلام کرده است. گفتنی است بازی Batman: Arkham Knight مدتی قبل تاخیر خورد !

البته مدت هاست که عرضه بازی ها دارد به سمت دیجیتالی شدن میرود اما در کشور هایی که با مشکل اینترنت دست و پنجه نرم میکنند (همانند ایران !) عرضه نشدن نسخه فیزیکی تنها یک واقعه ی غم انگیز برای گیمرهاست ! البته این مشکل مدت هاست به وسیله ی کسانی که به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند حل شده است و از این نظر مشکلی برای گیمرها وجود ندارد.


نظر شما در مورد بازی Batman Arkham Knight چیست؟!