طبق خبری که در وبسایت VG247 منتشر شد ، متوجه شدیم که سازندگان بازی Halo 5 قصد دارد که یک تریلر داستانی در آخر هفته منتشر کنند. در این تریلر بخشی از قسمت campaign به نمایش در می آید و همچنین شخصیتی با نام Benjamin Giraud معرفی میشود. از شخصیت Benjamin Giraud اطلاعات زیادی در دسترس نیست اما مطمئنا با استفاده از تریلری که تا چند روز دیگر منتشر میشود ما میتوانیم اطلاعات نسبتا مناسبی از این شخصیت بدست بیاوریم.


این تریلر در چه تاریخی منتشر میشود؟

طبق اطلاعاتی که سازندگان این بازی اعلام کرده اند تریلر داستانی بازی Halo 5 در تاریخ 29 مارس مصادف با یکشنبه 9 فروردین 1394 منتشر میشود. همچنین لازم به ذکر است این تریلر به محض انتشار در وبسایت جزیره بازی جهت دانلود قرار خواهد گرفت.

گفتنی است بازی Halo 5 یکی از برترین عناوین انحصاری XBOX ONE می باشد. در واقع بسیاری از طرفداران این کنسول Halo 5 را یکی از برگ های برنده این کنسول و مایکروسافت میدانند. هنوز تاریخ انتشاری برای این بازی اعلام نشده است و تنها گفته شده است این بازی در پاییز سال 2015 منتشر میشود.  به نظر می آید طرفداران بازی Halo 5: Guardians به شدت منتظر انتشار این تریلر هستند !


 

نظر شما در مورد بازی Halo 5 چیست؟!