امشب آخرین شب سال 1393 است. چند ساعتی بیشتر به فرا رسیدن سال 1394 نمانده و تمام ایران برای رسیدن نوروزی دیگر لحظه شماری میکنند. تیم جزیره ی بازی فرا رسیدن این عید باستانی را به شما و خانواده ی گرامیتان تبریک می گوید.


دیگر زمان آن رسیده است تا دفتر کهنه ی سال 93 را به دور بیندازیم و دفتر جدیدی را باز کنیم ! آرزوی ما این است در سال جدید بهترین اتفاق ها برای شما و خانواده ی گرامیتان بیفتد. خواهش ما از شما این است در زمان تحویل سال ، زمانی که بر سر سفره ی هفت سین نشسته اید ما را از دعای خیر خود محروم نکنید !


دعای تحویل سال پارسی

گشت گرداگرد مهر تابناک ایران زمین

روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین

ای تو یزدان ای تو گرداننده ی مهر و سپهر

برترینش کن برایم این زمان و این زمین


راستی سری مقالات طنز آقای گیمر در سال 1394 به دلیل استقبال بی نظیر شما بیشتر از قبل منتشر خواهد شد و البته یک نکته را اینجا عرض کنم ،‌ آن هم این است که حتما از آقای گیمر 3 که بخاطر عید نوروز 1394 برای شما عزیزان تدارک دیده شده است دیدن کنید ! امید است لبخند را بر روی لبان شما همیشه ببینیم :heart:

آقای گیمر 3 | حکایت گیمرهای ایرانی و عید نوروز !


آرزوی گیمری !!!

شما میتوانید با استفاده از بخش نظرات سایت آرزوی گیمری خود در سال 1394 را با دوستانتان به اشتراک بگذارید !‌ خواهش میکنم از اینکار به هیچ عنوان منصرف نشوید و حتما با اشتراک گذاری این صفحه دوستانتان را به اینکار تشویق کنید  :rose:


تیم جزیره ی بازی | 29 اسفند سال 1393