دیروز طی خبری که در وبسایت Dualshockers منتشر شد متوجه شدیم که Sony Computer Entertainment به همراه Konami یک باندل زیبا برای PS4 رونمایی کرد. این باندل مربوط به بازی MGS V The Phantom Pain می باشد و قرار است همراه با این بازی عرضه شود. لازم به ذکر است این باندل فعلا تنها برای بازار ژاپن عرضه میشود.


این باندل در چه طرح هایی عرضه میشود؟!

باندل Metal Gear Solid V The Phantom Pain برای PS4 تنها در یک مدل عرضه میشود و دارای رنگ جگری (یا قرمز !) و سیاه است. لازم به ذکر است که رنگ قرمز این باندل بخاطر بازوی مصنوعی شخصیت اصلی این بازی (اسنیک) می باشد. کنترلر موجود در این باندل به رنگ مشکی است و کاملا با شخصیت اسنیک همخوانی دارد.

محتویات باندل شامل چه چیزهایی است؟

درباره ی محتویات باندل هنوز چیز خاصی اعلام نشده است و تنها ما میدانیم این باندل شامل یک عدد کنسول PS4 ، یک عدد کنترلر و یک عدد بازی Metal Gear Solid V The Phantom Pain می باشد.

این باندل در چه تعداد و در کجا عرضه میشود؟

فعلا گفته شده است که این باندل در تعدادی محدود و تنها در بازار ژاپن در دسترس قرار خواهد گرفت.

آیا این باندل در کشور های دیگر عرضه نخواهد شد؟

فعلا که گفته شده است این باندل تنها در بازار ژاپن عرضه میشود و در رابطه با کشور های دیگر صحبتی به میان نیامده است. اما احتمال دارد این باندل برای اروپا و آمریکا نیز عرضه شود. (هر چند که سونی در اینباره چیزی نگفته است !)

قیمت این باندل چقدر است؟!

در رابطه با قیمت این باندل نیز هنوز چیزی اعلام نشده است. اما احتمالا حدود 400 دلار (یا بیشتر و یا کمتر) قیمت خواهد داشت.


 

تصاویر باندل Metal Gear Solid V The Phantom Pain برای PS4

MGS5PS4

MGS5PS4-3

MGS5PS4-4

MGS5PS4-5


نظر شما درباره ی این باندل جدید PS4 چیست؟!