امروز برای شما کاربران عزیز ” جزیره بازی ” بازی Plants vs Zombies را برای PC جهت دانلود آماده کرده ایم. بدون شک یکی از محبوب ترین بازی های تاریخ‌ ، بازی Plants vs Zombies می باشد. این بازی جزو اعتیاد آورترین و همچنین برترین بازی هایی است که تا کنون برای پلتفرم های مختلف از جمله PC منتشر شده است. این بازی محبوب توسط استدیوی معروف PopCop ساخته شده است.


داستان بازی Plants vs Zombies از چه قرار است؟!

بازی داستان نسبتا ساده ای دارد. طبق معمول زامبی ها به شما حمله میکنند و شما باید از خود در برابر این زامبی های مهاجم دفاع کنید ! اما اینبار نه به کمک تفنگ و شاتگان و از این حرفا ! بلکه باید با استفاده از گیاهانی که پرورش میدهید در مقابل آنها بایستید. گیاهانی که شما پرورش میدهید قابلیت حمله به زامبی ها را دارند. برخی از آنها به زامبی ها تیر اندازی میکنند ،‌ برخی دیگر یک راست به روی زامبی ها میپرند و ….! در این بازی انواع زامبی ها وجود دارند ، زامبی هایی که راه رفتنشان بسیار طول میکشد ، زامبی هایی که دوان دوان به سمتتان می آیند ، زامبی هایی که شنا میکنند ، زامبی هایی که با رقص های مایکل جکسونی به شما حمله ور میشوند و …!

برای اجرای این بازی به چه سیستم و ویندوزی نیاز است؟!

این بازی کم حجم به هیچ عنوان جزو بازی هایی نیست که یک سیستم قوی نیاز داشته باشد تقریبا این بازی بر روی تمامی سیستم ها اجرا میشود. برای اجرای این بازی نیز فرقی نمیکند که ویندوز شما 7 هست یا 8 یا XP است یا Vista بلکه این بازی بر روی تمامی ویندوز ها براحتی قابل اجرا است.

بازی گیاهان علیه زامبی ها چه ویژگی هایی دارد؟!

  • تنوع در گیاهان
  • تنوع زیاد در زامبی ها
  • مراحل بسیار زیاد
  • گرافیک بالا در عین حجم کم
  • سازگار با تمامی سخت افزار ها
  • امکان خرید ویژگی درون بازی برای دفاع در مقابل زامبی ها
  • و ویژگی های دیگری که خود با آن آشنا خواهید شد !

تصاویر بازی Plants vs Zombies

screen2-plants-vs-zombies

screen1-plants-vs-zombiesنظر خود را پیرامون بازی ” گیاهان علیه زامبی ها ” با ما به اشتراک بگذارید …!