تا کنون درخواست های بسیاری از سوی کاربران جهت نویسنده شدن در وبسایت جزیره بازی اعلام شده است. اگر شما هم همانند دیگر کاربران علاقه مند هستید نویسنده سایت شوید و با ما همکاری کنید این پست را حتما تا انتها بخوانید.


شرایط نویسندگی و خبرنگاری در وبسایت جزیره بازی

  • فرد حداقل 15 سال سن داشته باشد
  • با زبان انگلیسی آشنایی لازم داشته باشد
  • با وردپرس آشنایی لازم را داشته باشد
  • در مطالبش اصول نگارشی را رعایت کند
  • مطالب خود را از وبسایت های خارجی تهیه و ترجمه نماید

دوستان عزیز اگر شرایط بالا را دارید ، ابتدا از طریق فرم ثبت نام سایت که در ستون سمت چپ قرار دارد در وبسایت ما ثبت نام کنید. سپس در قسمت نظرات اعلام همکاری کنید تا به عنوان نویسنده در وبسایت قرار بگیرند.

پس از اینکه شما به عنوان نویسنده در سایت قرار گرفتید وارد پنل خود شوید و از قسمت افزودن نوشته شروع به نوشت مطلب جدید خود کنید. در قسمتی که نوشته شده است ” عنوان را اینجا وارد کنید ” نام پست خود را مینویسید. در قسمت پایین (کادر بزرگ) نیز شروع به نوشتن مطلب خود میکنید. توجه داشته باشید در نوشته ی خود اصول نگارشی را نیز رعایت کنید که امری بسیار مهم و ضروری است. برای گذاشتن عکس اول مطلب (که در بالاترین قسمت مطلب قرار میگیرد) تصویر خود را از قسمت تصویر شاخص آپلود کنید و برای گذاشتن تصویر در بین متن از قسمت افزودن پرونده چند رسانه ای استفاده کنید.

توجه: نویسندگان و خبرنگاران تنها عنوان و متن مطلب خود را بنویسند و به هیچ عنوان برچسب و یا موضوعی برای مطلب خود از قسمت دسته ها انتخاب نکنند. در آخر پس از اینکه مطلبشان به اتمام رسید بر دکمه ذخیره پیش نویس کلیک کنید. توجه داشته باشید به هیچ عنوان مطلب خود را منتشر نکنید و صرفا آن را ذخیره کنید. برچسب ها و انتخاب دسته ها بعدا توسط مدیریت انجام خواهد شد. به همین علت چون مطلب کامل نیست مطلب را منتشر نکنید. همچنین در آخر هر مطلب لازم است که منبع خارجی ای که خبر خود را از آنجا ترجمه کرده اید را ذکر کنید تا بررسی شود. در واقع این موضوع هم کار را برای شما ساده تر میکند هم مدیریت میتواند مطلب را باب میل خود ویرایش و منتشر کند.

نکته مهم: تنها در بخش اخبار بازی ها و مقالات به نویسنده و خبرنگار نیاز داریم. از پذیرفتن نویسندگانی که میخواهند والپیپر ، ترینر ، تریلر و … را در سایت قرار دهند معذوریم

حتما توجه کنید که در صورت اینکه مطلب کپی ای در بین نوشته های نویسندگان و خبرنگاران پیدا شود ، وی از نویسندگی و محروم و حقوق وی پرداخت نخواهد شد.


حقوق خبرنگاران بابت هر خبر ترجمه شده

برای هر مطلبی که خبرنگاران از وبسایت های خارجی ترجمه کنند مبلغ 300 تومان به آنها اهدا میشود.

لازم به ذکر است حقوق نویسندگان و خبرنگاران هر ماه به موقع پرداخت میشود.


حقوق نویسندگان بابت هر مقاله اختصاصی

برای هر مقاله ای که نویسندگان به صورت اختصاصی بنویسند مبلغ 1000 تا 2000 تومان به آنها اهدا میشود.

در واقع در وبسایت ما ارزش مقاله 3 تا 6 برابر اخباری است که خبرنگاران ترجمه میکنند.


پیشنهاد ویژه به نویسندگان و خبرنگاران برتر

خبرنگاران و نویسندگانی که به مدت سه ماه به صورت مداوم فعالیت داشته باشد شانس این را دارند تا علاوه بر حقوقی که میگیرند از هدیه هایی که وبسایت جزیره بازی برای آنها تدارک دیده است بهره مند شوند  😉


جهت اعلام همکاری و یا پرسیدن سوال در این رابطه تنها از قسمت نظرات همین پست استفاده کنید.

در تلگرام با ما در تماس باشید | آیدی مدیریت: Ho3ein_irani