بتلفیلد 5

طبق بررسی ها و آنالیزهایی که وبسایت Stern Agee انجام داده است میتوان گفت احتمالا شرکت EA بازی Battlefield 5 را در سال 2016 میلادی عرضه خواهد کرد. به هر حال این کمی عجیب است چون هنوز خود شرکت Electronic Arts بیانیه ی رسمی ای راجع به بازی Battlefield 5 نداده است. این وبسایت سه دلیل برای ادعایش مطرح کرده که در ادامه میتوانید آنها را بخوانید.


چرا احتمال میرود بازی Battlefield 5 در سال 2016 عرضه شود؟

  • دلیل اول این است که شرکت EA میخواهد از خستگی و فرسودگی بازی اش جلوگیری کند. از طرفی دیگر بازی دیگر این شرکت یعنی Battlefield: Hardline که راجع به مبارزه های پلیس با خلافکاران است بزودی توسط خود EA عرضه میشود.
  • دلیل دوم این است که EA احساس خیلی مطمئنی نسبت به بازی شوتر دیگر خود یعنی Star Wars Battlefront دارد. یک سال و نیم پیش EA گفت که در نظر دارد بازی Star Wars Battlefront را در تابستان سال 2015 عرضه کند. مشخص نیست که چرا این تاریخ تغییر نکرده است ولی هواداران باید از این موضوع خوشحال باشند.
  • و در آخر دلیل سوم این است که وبسایت ما یعنی Stern Agee فکر میکند که شرکت EA قصد دارد وقت بیشتری روی توسعه Battlefield 5 بگذارد. هر چه باشد Battlefield 4 از نظر درگیری با مشکلات فنی خیلی بد نام شده بود تا جایی که عده ای این بازی را جنگ جهانی باگ ها نامیدند !

نظر شما در اینباره چیست؟

آیا فکر میکنید بازی Battlefield 5 در سال 2016 عرضه خواهد شد؟