طبق اعلام راکستار بازی Grand Theft Auto V از تمام قدرت کنسول PS4 استفاده خواهد کرد تا به صورت 1080p اجرا شود. یعنی شما بازی GTA 5 را میتوانید Full HD تجربه کنید. بازی GTA V در آخرین شماره منتشر شده از مجله Official PlayStation Magazine ده صفحه را به خود اختصاص داده و ویژگی های جدید خود را معرفی کرده است. در ادامه با توضیحات بیشتر همراه باشید.


ویژگی های مخصوص نسخه نسل هشتمی شامل موارد زیر می باشد:

” نمایش با رزولوشن 1080p در PS4 (حرفی از نسخه X1 و PC زده نشده است) ، Draw Distance افزایش پیدا کرده است ، 100 آهنگ جدید به بازی اضافه شده ، حیات وحش زنده ! ، یک نسخه GTA Online هیجانی و توپ ! ، پیشرفت گرافیکی بسیار بالا و …. “


البته احتمالا این بازی بر روی کنسول XBOX ONE نیز با رزولوشن 1080p اجرا خواهد شد ، البته پارسال نمیتوانست این را به صورت قطعی گفت اما الان میتوان با اطمینان بیشتری گفت چون با آپدیتی که مایکروسافت اخیرا برای ایکس باکس وان منتشر کرده است کمی از فضای مورد استفاده کینکت آزاد شده است و قدرت دستگاه بیشتر شده است. از طرفی دیگر در راکستار هیچ کاری نشد ندارد ! RockStar یک سال جهت آشنایی با سخت افزار کنسول های نسل هشتمی زمان داشته پس به خوبی میداند که چگونه بازی اش را بر روی کنسول های نسل هشتمی اجرا کند.


زمان زیادی به عرضه بازی GTA V بر روی کنسول های نسل هشتمی نمانده است. (تاریخ انتشار بازی GTA V)

و متاسفانه هنوز ما نمیدانیم راکستار چه فریم ریتی برای بازی خود انتخاب کرده است  ولی اگر از FPS 30 باشد یک سورپرایز بی نظیر برای گیمرها است. چرا که واقعا اینگونه تجربه ای بی نظیر برای گیمرها فراهم میشود.


نظر شما در مورد بازی GTA V چیست؟