در نمایشگاه E3 2014 ما شاهد بودیم که کمپانی راکستار رسما از نسخه PC & PS4 & XBOX ONE بازی Grand Theft Auto V رو نمایی کرد ! و تاریخ عرضه آن را پاییز امسال معرفی کرد ، ولی غیبت این بازی در نمایشگاه گیمز کام 2014 (به انگلیسی: Gamescom) شاید به این معنی باشد که این بازی به هیچ وجه قبل از سال 2015 میلادی عرضه نخواهد شد !

آقای James Jarvis ، نویسنده و ویرایشگر مجله CVG شرایط مربوط به عرضه این بازی بر روی کنسول های نسل هشتم و PC را بررسی کرده است و به این نتیجه رسیده که فرصت Rockstar Games برای یک اعلام رسمی رو به اتمام است و یا کاملا به اتمام رسیده است !

همیشه ناشران یک بازی معمولا از ماه ها قبل از انتشار بازی های خود اطلاعاتی را پیرامون آنها در اختیار علاقه مندان قرار میدهند اما تا کنون از جانب راکستار هیچ خبری پیرامون بازی GTA V اعلام نشده است.

آقای James Jarvis در ادامه گفته است:

” اگر واقعا این بازی بخواهد توسط راکستار امسال عرضه بشود شما میخواهید مدتی قبل از انتشار آن از آنچه که در انتظار شماست ، هیجان زده باشید ! همه میدانیم مدت زیادی تا پایان سال نمانده و اگر پیشنمایش ها زودتر منتشر نشوند احتمال اینکه ما بازی GTA 5 را تا سال بعد بر روی کنسول های نسل هشتم یعنی PS4 & XBOX ONE و کامپیوتر (PC) فوق العاده زیاد است. اگر بخواهیم خیلی دقیق تر به این موضوعات نگاه بکنیم ، میبینیم که اولین سند و مدرک از این بازی در تاریخ سی و یکم ماه ژانویه سال 2013 میلادی پیدا شد ! دقیقا 8 ماه قبل انتشار این بازی بر روی کنسول های نسل هفتم ! و سپ این بازی در ماه سپتامبر 2013 عرضه شد ! ما در مجله خود پیش نمایش این بازی را 4 ماه قبل از انتشار آن نوشتیم. 


البته هواداران بازی Grand Theft Auto V نگران نباشند ، چون هنوز سال 2014 تمام نشده است و ما میتوانیم برای انتشار این بازی ماه نوامبر 2014 را در ذهن خود داشته باشیم ! فراموش نکنیم که بسیاری از خرده فروشان جهان زمان عرضه این بازی را نوامبر سال 2014 اعلام کرده اند.


نظر شما در این مورد چیست؟

آیا نسخه PC و نسل هشتم بازی Grand Theft Auto V تاخیر خواهد خورد؟