اگر پیگیر اخبار بازی ها در این چند روزه باشید ، حتما میدانید که بازی Assassins Creed Rogue قرار است به صورت انحصاری برای کنسول های نسل هفتم یعنی پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 منتشر شود. اما امکان این وجود دارد که این عنوان در آینده برای کنسول های نسل هشتم و یا حتی PC نیز منتشر شود !

یکی از کارکنان شرکت Ubisoft در گفتگویی با وبسایت OXM اعلام کرد که این امکان هنوز وجود دارد که نسخه جدید بازی Assassins Creed یعنی Rogue برای کنسول های نسل هشتم نیز منتشر شود. وی اضافه کرد هنوز خیلی زود است که در این باره اظهار نظری انجام دهیم چون فعلا نسخه Unity برای PS4 و Xbox One ساخته می شود ولی همچنان این امکان وجود دارد که نسخه Rogue نیز برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شود. اما هر چیزی ممکن است !


assassins=creed-unity-vs-ro

Assassins Creed Rogue VS Unity  :mrgreen:


البته امکان عرضه این عنوان برای کنسول های نسل هشتم بسیار بالاست اگر نگاهی به قبل تر بکنیم میبینیم که بازی Assassin’s Creed 3: Liberation  در اصل یک عنوان انحصاری برای کنسول دستی پلی استیشن ویتا (PS Vita) بود اما این بازی پس از مدتی از حالت انحصاری خارج شد و برای PS3, Xbox 360, و PC نیز منتشر شد ! پس احتمال عرضه این نسخه هم نیز وجود دارد.