شاید شما هم تا به حال به این فکر کرده باشید که پرفروش ترین بازی شرکت 2K چیه ! چند روز پیش رسما خود کمپانی 2K وضعیت مالی و فروش بازی هاش رو اعلام کرد. یکی از نکات قابل توجه این آمار و ارقام این بود که 2K اعلام کرده است که تا به امروز حدودا 10 میلیون نسخه از بازی Borderland 2 به فروشگاه ها ارسال شده است و تا به امروز پرفروش ترین بازی این شرکت می باشد !

البته این آمار فقط مربوط به ارسال به فروشگاه ها بوده است و گفته نشده که تا کنون چه تعدادی از اون نسخه ها توسط فروشگاه ها فروخته شده ! البته به احتمال زیاد این تعداد بسیار بالاست چون از زمان ساخت و توزیع بازی که سال 2012 بود زمان خیلی زیادی گذشته است. در کل از سری بازی های Borderlands  که توسط GearBox ساخته شده حدودا 18 میلیون نسخه از اونها به فروشگاه ها ارسال شده. پس شکی نیست چرا اینقدر این شرکت در مورد بازی Borderlands: The Pre-Sequel تا این حد ذوق زده است !

Karl Slatoff مدیر این شرکت گفته است:

” ما خیلی به سری بازی های Borderlands اطمینان داریم و بی شک جزو محبوب ترین عناوین ماست ! ما انتظار زیادی از نسخه جدید The Pre-Sequel داریم. قطعا به کیفیت این بازی اهمیت زیادی خواهیم داد و میخواهیم این نسخه را با بهترین کیفیت ممکن عرضه نماییم. “


آیا شما به نسخه جدید بازی Borderland اطمینان کافی برای کیفیت بالای آن دارید؟