پس از شایعات متعددی که در مورد یک نسخه جدید دیگر از سری بازی Assassins Creed پیش آمد بالاخره شرکت Ubisoft خالق این بازی رسما مهر تاییدی زد بر آمدن نسخه جدید دیگر از این بازی ! بازی Assassins Creed: Rogue با همکاری استدیوهای Ubisoft Sofia ، Ubisoft ، Ubisoft Quebec ، Ubisoft Singapore ، Ubisoft Montreal ، Chengdu و Ubisoft Milan مراحل توسعه خود را میگذارند. قابل ذکر است بازی Assassins Creed: Rogue  فقط بر روی کنسول های نسل هفت یعنی PS3 & XBOX 360 منتشر خواهد شد !

داستان این بازی در اواسط قرن هجدهم و در جریان جنگ 7 ساله روایت میشود !

(جنگ هفت ساله یک درگیری نظامی عظیم بود که بین سال های 1756 تا 1763 میلادی بین تمامی ابر قدرت های بزرگ آن زمان رخ داد. جنگ 7 ساله آمریکای شمالی و مرکزی ، اروپا ، ساحل غربی آفریقا ، هند و فیلیپین را تحت تاثیر خود قرار داد.)

این عنوان مکان هایی نظیر آتلانتیک شمالی ، دره آپالاچی و نیویورک را از دید یک تمپلار با نام “Shay Patrick Cormac” برای گشت و گذار در دسترس گیمرها قرار می دهد. و طبق گفته عوامل سازنده این عنوان خیانت انجمن برادری Shay را به یک قاتل شکارچی تبدیل میکند ! همچنین گفتنی است که قابلیت کشتی رانی نسبت به نسخه های قبل در این نسخه پیشرفت چشمگیری داشته است. بازی سلاح های جدیدی را برای استفاده در خشکی و دریا برای از بین بردن دشمنانتان به شما می دهد ! همچنین شما در این نسخه یک کشتی اختصاصی با نام Morrigan” دارید.


بازی Assassins Creed: Rogue بزودی برای کنسول های نسل هفتم منتشر خواهد شد