تاریخ انتشار بازی Uncharted 4

بازی Uncharted 4 که با نام A Thief’s End منتشر میشود هم اکنون توسط استدیوی بازیسازی ناتی داگ در حال توسعه می باشد و در سال آینده به صورت انحصاری بر روی کنسول PS4 منتشر خواهد شد. همچنین این عنوان توسط Bruce Straley و Niel Drukmann در حال توسعه می باشد که شاید همین موضوع شما را به این فکر بیندازد که این عنوان هم همانند بازی قبلی استدیوی Naughty Dog یعنی The Last of US دارای فضای تاریک زیادی باشد. حال پاسخ ناتی داگ چیست؟


رئیس شرکت ناتی داگ آقای Even Walls در مصاحبه با وبسایت یوروگیمر گفته است:

خوشبختانه بازی Uncharted 4 به هیچ عنوان اینگونه نیست و در کل نسبت به بازی The Last of Us کاملا متفاوت ظاهر خواهد شد. وی در ادامه گفته است: من اصلا فکر نمیکنم که عنوان The Last of Us تاثیر زیادی در برنامه های آینده ناتی داگ داشته باشد اما به هر حال ما تجربه های زیادی از این عنوان آموختیم و میتوانیم در بازی های آینده خود آنها را بکار ببریم. ما با استفاده از تجربه های بدست آمده میتوانیم عناوین آینده خود همانند Uncharted 4: A Thief’s End را بسیار تقویت کنیم.


عنوان Uncharted 4: A Thief’s End دومین تجربه ی ناتی داگ بر روی کنسول PS4 می باشد.

(تجربه ی اول Naughty Dog نسخه ی ارتقا یافته ی بازی The Last of Us بود.)


بدون شک بازی Uncharted 4 یکی از بزرگترین و برترین عناوین انحصاری PS4 می باشد که باید تمام کسانی که این بازی را نمیتوانند تجربه کنند حسرت آن را بخورند ! چون یک شاهکار را از دست خواهند داد. قابل توجه فن های ایکس باکس  B-)