اگر شما هم از کسانی هستید که دوست دارید کنسول XBOX ONE خود را با قدرتی چندین برابر مشاهده نمایید از هم اکنون آپدیت جدید XBOX ONE را که توسط شرکت مایکروسافت منتشر شده است را دانلود نمایید و بر روی کنسول خود نصب نمایید ، تا شاهد قدرت بیشتر کنسول ایکس باکس وان خود باشید. این آپدیت برای نسخه بتا SMARTGLASS منتشر شده است.

نسخه جدید این آپدیت 2.4.1408.01100 شماره گذاری شده است. این آپدیت همراه با قابلیت استفاده از برخی از امکانات جدید جامعه های مجازی بر روی این نرم افزار و کنسول شماست. شما با قابلیت های جدید این آپدیت میتوانید کلیپ ها و فیلم های کوتاه از عناوین و بازی ها را در کنسول ایکس باکس وان خود به راحتی لایک و آن ها را مشاهده نمایید. علاوه بر این بوسیله ی این آپدیت میتوانید به تمامی FeedBack ها در زمینه های مختلف هم دسترسی داشته باشید. از دیگر قابلیت های این آپدیت جدید میتوان به امکان خرید بازی و نرم افزار های دلخواه ازGamestore و AppStore اشاره کرد. این آپدیت امکانات زیادی را از جمله این امکاناتی که ذکر شد به کنسول شما اضافه خواهد کرد و کنسول شما را بسیار بهینه خواهد کرد.


xbox_app

نسخه آزمایشی (Beta) این نرم افزار یعنی SmartGlass به غیر از کنسول ایکس باکس وان برای سیستم عامل Android نیز منتشر شده است ، اما کاربران سیستم عامل iOS باید تا زمان عرضه نسخه اصلی منتظر بمانند.