امروز یکی از بازی های محبوب ایرانی رو برای شما آماده کردیم ! بازی کم حجم و فکری بازی با کلمات یکی از بازی های جذاب ایرانی است که این بازی به صورت پرسش و پاسخ می باشد. در این بازی سعی میشود شما با حدس زدن حروف مختلف به پرسش های متنوع این بازی در هر مرحله پاسخ دهید. توضیحات بیشتر و دانلود بازی در ادامه مطلب …!

در این بازی پرسش های متنوعی مطرح میشود و موضوعات آن بسیار متنوع است مانند:‌ تاریخ ایران و جهان ، خصوصیات جغرافیایی مناطق مختلف جهان ، سوالات ورزشی ، اسامی دانشمندان و نام آوران ایران و جهان و …! این بازی بیشتر پرسش هایش مربوط به کشور ایران می باشد و این بازی میتواند بسیار مفید باشد برای اطلاعات عمومی شما و قطعا سطح اطلاعات شما را بسیار زیاد افزایش میدهد. این بازی دارای فضایی طنز می باشد و با حضور قرقیز خان ! در این بازی شما را میتواند بسیار نیز بخنداند.

شما میتواند در پرسش های 10 و 30 بازی را ذخیره کنید و در پرسش 50 بازی به اتمام میرسد. شما در صورت برنده شدن به گنج هایی که در بازی نهفته شده است میتوانید دستیابی پیدا کنید. این بازی برای تمام سنین مناسب می باشد و وبسایت جزیره بازی آن را به همه ی شما عزیزان پیشنهاد میکند.

نکته بسیار مهم: اگر شما از ویندوز محبوب Se7en و یا از ویندوز Vista استفاده می کنید و در بازی جملات را برعکس می بینید قبل از اجرای بازی بر روی آیکون آن کلیک راست کرده و گزینه آخر یعنی Properties را انتخاب کنید سپس در پنجره Compatibility بخش Compatibility Mode گزینه Run this program in compatibility mode for از لیست زیر آن Windows XP را انتخاب کنید.بازی های بیشتری در سبک فکری میخواهید؟

دانلود بازی های فکری جدید