آیا شما به مبارزه سوار بر اسب علاقه دارید؟ تقریبا اکثر گیمرها دوست دارند بازی هایی که در فضاهای افسانه ای و قدیمی پیش میرود در آن ها مبارزه سوار بر اسب وجود داشته باشد. خبر خوش این است که در بازی شما میتوانید سوار بر اسب مبارزه کنید ! بله برخلاف نمایش هایی که از The Witcher 3 دیده شد این امکان در این بازی وجود دارد.

چند روز پیش CD Projekt RED خالق و سازنده ی عنوان مورد انتظار The Witcher 3: Wild Hunt نیز اعلام کرد که مکانیزم مبارزه سوار بر اسب در بازی The Witcher 3 وجود دارد و شما در هر نقطه میتوانید به شیوه های مختلف مبارزه کنید.

آقای Konrad Tomaszkiewicz کارگردان بازی در مصاحبه با AusGamers پیرامون این موضوع گفت:

” مطمئنا مبارزه سوار بر اسب در بازی The Witcher 3 وجود دارد منتها ما آنرا در نمایش های بازی نشان ندادیم. شما هر زمان که بخواهید میتوانید سوار بر اسب با شمشیر با دشمن خود مبارزه کنید. با کمان دشمنان خود را هدف بگیرید و با پرتاب بمب آنها را منهدم نمایید. شما حتی میتوانید در این نسخه با سوار دشمن خود مبارزه تن به تن نمایید “

بازی The Witcher 3: Wild Hunt را میتوان بزرگترین عنوان RPG سال 2015 میلادی دانست ! عنوانی که میتواند نهایت قدرت کنسول های نسل هشتم را به رخ گیمرهای جهان بکشاند. این بازی به زودی برای کنسول های نسل هشتم (PS4 & XBOX ONE) و کامپیوتر های قوی 😀  (PC) منتشر خواهد شد.

پی نوشت: از نظر من که بازی The Witcher 3 بزرگترین عنوان RPG تاریخ دنیای گیم می باشد !  B-)


نظر خود را پیرامون بازی The Witcher 3 با ما به اشتراک بگذارید …!